Kontakta oss

Kontaktuppgifter

Besöksadress:  Hitta till oss

Postadress:      Box 6087, 102 32 Stockholm

Kontors.nr:     08-200 444

Mailadress:      info@flexbo.se

Verksamhetschef
Joachim Andersson
070 539 00 13 
joachim@flexbo.se

Föreståndare unga 16-20
Madeleine Bengtsson
070 539 04 02
madeleine@flexbo.se

Serviceärende
service@flexbo.se

Personal

Martin Odén
070 539 43 64
martin@flexbo.se

Teodor Ilstedt
070 539 05 93
teodor@flexbo.se

Elina Dulny
070 539 01 91
elina@flexbo.se

Sanna Edblad
070 539 01 38
sanna@flexbo.se

Gustaf Segerström
070 539 00 46
gustaf@flexbo.se

Cissela Blomqvist
070 539 03 03
cissela@flexbo.se

Lilian Rydberg
070 539 03 27
lilian@flexbo.se

Patrik Centerkrona
070 539 02 15
patrik@flexbo.se

Nasser Girgis
070 539 01 58
nasser@flexbo.se

Moa Bäcklund
070 539 03 12
moa@flexbo.se

Jose Monteiro
070 539 03 35
jose@flexbo.se

Nicole Jannelli
070 539 03 63
nicole@flexbo.se

Jour

Vi har en jour som alla klienter, handläggare, närstående eller annan relevant person kan kontakta dygnet runt.

Ni når oss då på 08-221 444

Kontakta oss