Kontakta oss

Kontaktuppgifter

Besöksadress:  Hitta till oss

Postadress:      Box 6087, 102 32 Stockholm

Kontors.nr:     08-200 444

Mailadress:      info@flexbo.se

Verksamhetschef
Joachim
070 539 00 13 
joachim@flexbo.se

Föreståndare unga 16-20
Madeleine
070 539 04 02
madeleine@flexbo.se

Serviceärende
service@flexbo.se

Personal

Martin
070 539 43 64
martin@flexbo.se

Elina
070 539 01 91
elina@flexbo.se

Sanna
070 539 01 38
sanna@flexbo.se

Gustaf
070 539 00 46
gustaf@flexbo.se

Cissela
070 539 04 69
cissela@flexbo.se

Lilian
070 539 03 27
lilian@flexbo.se

Patrik
070 539 02 15
patrik@flexbo.se

Nasser
070 539 01 58
nasser@flexbo.se

Fredrika
070 539 02 42
fredrika@flexbo.se

Leila
070 539 01 33
leila@flexbo.se

Michaela
Föräldraledig
michaela@flexbo.se

Niklas
070 539 05 93
niklas@flexbo.se

Elssie
070 539 03 03
elssie@flexbo.se

Jilly
070 539 03 63
jilly@flexbo.se

Elvira
070 539 00 96
elvira@flexbo.se

Fredrik
070 539 01 39
fredrik@flexbo.se

Laikis
070 539 04 42
laikis@flexbo.se

Sofi
070 539 03 35
sofi@flexbo.se

Jour

Vi har en jour som alla klienter, handläggare, närstående eller annan relevant person kan kontakta dygnet runt.

Ni når oss då på 08-221 444